מספר רישיון ההיתר מהמשרד לאיכות הסביבה 821

ריסוס נגד פרעושים

נהוג לומר בהגדה של פסח שהמצרים קיבלו 10 מכות…כל מי שחווה פרעושים בביתו יודע להגיד שזאת בוודאי המכה ה-11….

ריסוס פרעושים בבית, בניגוד למזיקים אחרים לא יכול להתבצע על בסיס אמצעים הנגישים לאוכלוסייה ברשתות הצרכנות. ברגע שהמבנה ( בית, דירה ) סובלים ממכה של פרעושים רק מדביר מוסמך יוכל לסייע לכם בהתמודדות עם הנגע.

הפרעושים ניזונים מדם, בעיקר של הפונדקאי עליו הם "רוכבים", ישנם מקרים בהם הפרעושים יכולים גם להעביר מחלות לבני האדם ( מחלת הדבר- העוברת מפרעושים שהיו על מכרסמים או טיפוס הבהרות ).

הפרעושים המגיעים לבתים מתרבים, בדרך כלל, בעקבות פגר שנמצא בחצר קרובה או בעקבות המלטה של חתולי רחוב בסביבה הקרובה לבתים. חיות מחמד היוצאים מהבתים החוצה מביאים איתם את הפרעושים ואז הדרך לרגלי בני הבית קצרה ומהירה.

הפרעושים הם חרקים טפילים שלא מסוגלים לעוף אך כפיצוי על כך, הם ניחנו ביכולת ניתור מדהימה והם מנתרים במהירות, למרחקים ולגבהים. המבנה גוף שלהם מאפשר להם לפלס את דרכם בין השערות הפרווה על מנת למצוא אזור מגורים וכך הם ניזונים מהדם של חיית המחמד או בני האדם עליה החליטו להתביית.

ריסוס נגד פרעושים בבית                                                                                       

ריסוס נגד פרעושים בבית מתבצע בכמה רמות ובכמה שלבים:

א. ריסוס החצר וסביבת המבנה ( לעיתים מדובר בחומר שונה מהחומר שמרוסס בבית).

ב. טיפול של חיית המחמד אצל וטרינר ( יש לוודא טרם החזרה הביתה שחיית המחמד נקייה מפרעושים ).

ג. טיפול מקדים טרם הגעת המדביר: שאיבת כל הרהיטים והאזורים בהם חיות המחמד רובצים, כיבוס כל המצעים והבגדים שהיו חשופים מחוץ לארונות.

ד. קריאה למדביר והישמעות להוראותיו במלואן ! המדביר יבצע ריסוס הרצפה, השטיחים והריפודים באמצעים בעלי רמת רעילות נמוכה ( שלא תפגע ביונקים), החומר הפעיל משולב עם חומרים מווסתי גדילה.

מחפשים הדברה ירוקה ויעילה נגד פרעושים? ב- גדעון שומר הדברה ירוקה, תמצאו מגוון פתרונות ירוקים למזיקים. מענה שלא יגרום כל נזק לסביבה, לכם ולבעלי החיים, וימגר את התופעה ממנה אתם סובלים אחת ולתמיד.  התקשרו לטלפון 050-5242352

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן