מספר רישיון ההיתר מהמשרד לאיכות הסביבה 821

הדברה ירוקה בירושלים

הדברה ירוקה היא הדברה שמבוססת על שימוש בחומר על בסיס צמחים- חומר אורגני, חומר יעיל בהרחקה של מזיקים כמו – נמלים, תיקנים פרעושים ועוד. הדברה ירוקה אינה פוגעת בסביבה ואינה מסוכנת לבני אדם, חיות מחמד או צמחייה. בנוסף, החומרים שמהם עשויה ההדברה הירוקה מתפרקים במהירות ונעלמים ולכן אין חשש לחלחול של רעלים לאדמה או לאזורי מחייה של בני אדם.  בעבר היו עושים שימוש בחומרים כימיים מסוכנים שהיו מטפלים היטב במזיקים אך פוגעים בעוד קהילות חיים (בני אדם, חיות מחמד…). המשרד לאיכות הסביבה מקפיד מאוד כיום על נושא ההדברה הירוקה וקונס מדבירים שעושים שימוש בחומרים מסוכנים.

הדברה ירוקה טובה יותר

החומר הפעיל בהדברה הירוקה עונה לשם- פרתרואיד והוא מופק ישירות מפרח החרצית. בעבר אנשים חשבו שהדברה ירוקה אינה אפקטיבית, אך היום ידוע שהדברה ירוקה לא נופלת ביעילותה מההדברה ה"ישנה" ויש לה יתרונות רבים. מלבד השימוש בריסוס חומרי הדברה, ההדברה הירוקה עושה גם שימוש בשיטות שונות כמו, ג'לים מיוחדים למיגור תיקנים, מלכודות 'פרומון' שנחשבים ליעילות מאוד ועוד.

הדברה ירוקה בישראל

השיטה של ההדברה הירוקה פועלת בהתאם לתקנים וההנחיות של המשרד להגנת הסביבה. כל מדביר בארץ מחויב להיות בעל סמכות לעסוק בתחום ולעבור הכשרה של קורס מדבירים ממשרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה. בקורס ההדברה, שאורכו שנה מלאה, ייחשפו המדבירים לכל השיטות החדשות והירוקות בתחום ההדברה, הם ילמדו על הביולוגיה של כל אותם סוגי מזיקים ועוד.

עקרונותיה של ההדברה הירוקה:

–           ההדברה תבוצע רק כדי למנוע בעיה קיימת ולא כטיפול מונע.

–           היא תתבצע כטיפול בבעיה ולא בתסמינים.

–           היא תעשה בשימוש תכשירים ייעודיים למזיק הספציפי.

–           ההדברה הירוקה תעשה שימוש בעזרת תכשירים שמתפרקים מהר, אפקטיביים לאורך זמן,

            ושרמת הרעילות שלהם היא נמוכה לאדם, לחי ולסביבה.

הדברה ירוקה- ירושלים

מחפשים הדברה ירוקה בירושלים?

גדעון שומר הדברה ירוקה הינו מדביר בכיר ומוסמך, בעל היתר של המשרד לאיכות הסביבה, ובעל ניסיון של 30 שנות עבודה בעיר ירושלים. אתם מוזמנים להתקשר אלינו לשיחת ייעוץ ואנו נשמח לסייע לך בהתמודדות עם הנגעים והמזיקים שבשטח מחייתכם. התקשרו אלינו בטלפון 050-5242352

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן