מספר רישיון ההיתר מהמשרד לאיכות הסביבה 821

הדברה נגד נמלים

מי מאתנו לא נתקל בשיירה של נמלים שפוסעת בתהלוכה על השיש, מטפסת על צנצנת הסוכר או שועטת לעבר ארון התבלינים? כל אחד מצא את עצמו לפחות פעם אחת נושא עיניו למחזה מסוג זה ונפעם לנוכח השיטתיות והדביקות במטרה של כל אותן נמלים חרוצות.

בנימה קצת פחות ציורית ויותר רצינית, רשתות הצרכנות מספקות למשפחה הממוצעת מספר אמצעים להתמודד עם מכת נמלים, רוב האמצעים ( כדוגמת סדרות ה-K ) משאירות ריח רע מאוד, עד כדי קושי אמיתי להיות בחלל המרוסס מספר שעות. בנוסף, ילדים קטנים בבית או בעלי חיים הנחשפים לחומרים הללו יכולים להיפגע.

ברוב הפעמים האמצעים הביתיים אינם מספקים על-מנת למגר את תופעת הנמלים, בוודאי שלא לטווח ארוך, וכך יש צורך לזמן מדביר נמלים לבצע את עבודת ההדברה.

שיטות ההדברה

א. ג'ל הרחקה- ג'ל מיוחד וייעודי להרחקה של נמלים. את הג'ל מניחים במקומות אסטרטגיים בהן נמצאות המושבות כמו מטבח ופתחי ביוב בבית. הג'ל מאושר על ידי המשרד לאיכות הסביבה, הוא לא נושא ריח ונחשב למענה ידידותי וירוק שמביא למיגור של בעיית הנמלים.

ב. ריסוס, ללא ריח, במספר חגורות היקפיות של הבית והחצר. ניתן לחזור לשגרת חיים לאחר 4 שעות בלבד לאחר הריסוס.

ג. איבוק- ביצוע איבוק פעמיים בשנה מסביב לבית יכול למנוע הישנות של תופעת נמלים בבית או במבנה המגורים.

גדעון שומר הדברה ירוקה הינו מדביר בכיר ומוסמך, בעל היתר של המשרד לאיכות הסביבה, ובעל ניסיון של 30 שנות עבודה בעיר ירושלים. אתם מוזמנים להתקשר אלינו לשיחת ייעוץ ואנו נשמח לסייע לך בהתמודדות עם הנגעים והמזיקים שבשטח מחייתכם. התקשרו אלינו בטלפון 050-5242352

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן