להזמנת הדברה 050-5242352

yar
הדברה ירוקה – יעילה ולא מזיקה לסביבה
חברת גדעון שומר מתמחה בביצוע הדברה ירוקה השומרת על סביבה ירוקה ובריאה. שירותינו ניתנים מזה שנים רבות ללקוחות בירושלים והסביבה, ולאורך הזמן צברנו ניסיון רב ומוניטין מצוין בקרב לקוחותינו. השירות מבוסס על הסטנדרטים המקצועיים המתקדמים ביותר, על יעילות גבוהה ועמידה בלוחות הזמנים.

הדברה ירוקה בחברתנו

בהדברה ירוקה אנו עושים שימוש בחומרים המופקים מצמחים או פרחים בעלי רמת רעילות נמוכה המתפרקים במהירות.מדובר בשיטה המספקת למזמין מספר יתרונות מהותיים:

  • זוהי הדברה יעילה מאוד שניתן להתאים אותה לסוג מסוים של מזיקים. כלומר, במקום לפגוע בכל המזיקים שנמצאים בסביבה המודברת, לרבות אלו שאינם מפריעים לחיים תקינים, ניתן למקד את ההשפעה רק במזיק שרוצים להרחיק.
  • בניגוד לשימוש בחומרים כימיים, הדברה ירוקה אינה מצריכה את בעלי הבית לעזוב את המקום בטרם תחילת העבודות. כלומר, הם יכולים לשהות במקום ושגרת יומם אינה מופרעת, לרבות דיירים ועובדים במוסדות ציבוריים ועסקיים.
  • בהדברה ירוקה משתמשים בחומרים שאינם פוגעים בבריאות של בני אדם או חיות מחמד, והם גם אינם יוצרים זיהום סביבתי עקב חלחול לקרקע, למי התהום ולצמחייה כמו עצי פרי.
  • באמצעות שיטות שונות כמו שימוש בג'לים , אין צורך בפינוי כלים, ארונות ורהיטים, בין אם מדובר במסעדה, בית אבות, חצר פרטית, בית ספר, מלון, אולם אירועים או כל מקום אחר.

עבודה מקצועית ואחראית

חברת גדעון שומר מבצעת הדברת מזיקים. שירותינו ניתנים כבר יותר מעשרים שנה במסירות ובאחריות גדולה ואנו מסוגלים לספק פתרונות יעילים במיוחד, תחת פיקוח של אגרונום ועמידה בכל נהלי משרד הבריאות. מטבע הדברים, שימוש בהדברה ירוקה הוא הברירה המועדפת, למשל במקרה של תיקן גרמני או נמלים, כאשר החומרים עצמם עומדים בכל הסטנדרטים של תו התקן הישראלי. כמו כן, ניתן ומומלץ לבצע את ההדברה כפעולת מנע בטרם יופיעו המזיקים. מעבר לכך, אנו מקפידים על התנהלות רצינית ומקצועית בכל ההיבטים, החברה בעלת רישיון הדברה בתוקף מהמשרד להגנת הסביבה ותעודת עוסק מורשה, ביטוח צד ג' ואחריות מקצועיות.

למידע נוסף והזמנות

המעוניינים להזמין הדברה ירוקה או לקבל פרטים נוספים בנושא, מוזמנים לפנות כבר עכשיו אל חברת גדעון שומר בטלפון 050-5242352.

 

 

צור קשר ונחזור אליך בהקדם או חייג: 050-5242352
הכנס שם מלא

Invalid Input

כתובת מייל לא תקינה

כתובת מייל לא תקינה

אודותינו

גדעון שומר, מדביר בירושלים, מתחמחה בכל סוגי ההדברות בירושלים ומבצע הדברה וריסוס בירושלים והסביבה. למידע נוסף הנכם מוזמנים ליצור קשר באמצעות הטלפון או בטופס הנמצא באתר.

 

צור קשר

גדעון שומר - הדברות בירושלים | מדבירים בירושלים

טלפון: 050-5242352

דואר אלקטרוני: .

 

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…