להזמנת הדברה 050-5242352

gelהדברה בג'ל – בטוחה, פשוטה ומוצלחת מאוד
חברתנו אמונה על הדברות של כל סוגי המזיקים ומספקת את שירותיה לתושבי ירושלים והסביבה, לרבות לקוחות עסקיים ומוסדות ציבור. בין היתר, אנו מתמחים בביצוע הדברה בג'ל - שיטה מתקדמת בעלת מספר יתרונות מהותיים שאנו שמחים להעמיד לרשות לקוחותינו.

 

מהי הדברה בג'ל

ג'ל המשמש להדברה מבוסס על חומרים ידידותיים לסביבה, לבעלי חיים ולבני אדם, הרבה יותר מאשר החומרים הכימיים הרגילים. בהדברה בג'ל מזריקים נקודות זעירות של ג'ל בחלק המבנה, כמו מאחורי המקרר, התנור, ליד ארונות וכדומה. ג'ל זה מורכב מחומרים שמושכים אליהם את המזיקים, שנקראים פרומונים, וכן מפיתיונות שרעילים למזיקים עצמם אך כאמור לא לבני אדם ולסביבה. מכאן נובעים מספר יתרונות חשובים:

  • מדובר בשיטה קלה מאוד ליישום שאינה פוגעת בשגרת יומם של דיירי הבית, עובדים או אנשים השוהים במתחם. לא צריך לפנות את הדיירים או פרטי רהוט ותכולה.
  • החומרים עצמם הינם בעלי רעילות אפסית ובשל המבנה המיוחד של הג'ל הם אינם מתפזרים בחלל ועוברים באוויר, כמו במקרה של ריסוס. על כן, שיטה זו מצוינת גם למקומות רגישים במיוחד, כמו מכשירים חשמליים, שקעים, אזורי מזון ומתקני שתייה.
  • הדברה בג'ל אינה פוגעת  בקשישים, ילדים ונשים הרות, כך שניתן להשתמש בה בבטחה בבתי ספר, בתי אבות, אולמות אירועים וכל מתחם פרטי או ציבורי. אגב, היא גם אינה מסוכנת לחיות מחמד כמו כלבים וחתולים.
  • בניגוד לחומרים כימיים, הדברה בג'ל איננה פוגעת בסביבה שום צורה ואופן, שכן החומר אינו נישא באוויר, אינו מחלחל אל הקרקע או חודר למי התהום.

שירות מסור ותוצאות מובטחות

לאורך השנים סיפקנו שירותי הדברה לאלפי לקוחות בירושלים והסביבה, ואנו יודעים היטב כי גם ההדברה הירוקה וההדברה בג'ל בפרט מביאות לתוצאות מצוינות. יש להדגיש כי אנו משתמשים אך ורק בחומרים המאושרים על ידי משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה, אשר עומדים בכל התקנים הישראליים. לפרטים נוספים והזמנות, פנו כבר עכשיו אל חברת גדעון שומר בטלפון שמספרו 050-5242352.

 

צור קשר ונחזור אליך בהקדם או חייג: 050-5242352
הכנס שם מלא

Invalid Input

כתובת מייל לא תקינה

כתובת מייל לא תקינה

אודותינו

גדעון שומר, מדביר בירושלים, מתחמחה בכל סוגי ההדברות בירושלים ומבצע הדברה וריסוס בירושלים והסביבה. למידע נוסף הנכם מוזמנים ליצור קשר באמצעות הטלפון או בטופס הנמצא באתר.

 

צור קשר

גדעון שומר - הדברות בירושלים | מדבירים בירושלים

טלפון: 050-5242352

דואר אלקטרוני: .

 

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…