להזמנת הדברה 050-5242352

הדברה ירוקה שומרת על הסביבה ומרחיקה ממזיקים

בשנים האחרונות יש מודעות גדולה בשמירה על הסביבה, לא רק ארגונים ירוקים אלא גם המשרד להגנת הסביבה נרתם לפרויקטים ותיקנן תקנות וחוקים האוכפים את השמירה על הסביבה במגוון של תחומים. אחד התחומים בהן נעשו שינויים, ואפילו רפורמות, הינו תחום ההדברה.

imageedit 1 9265246924

  • פקחי המשרד מקפידים על אכיפה ועל ההנחיה כי כל מדביר יהיה בעל רישיון בתוקף של המשרד להגנת הסביבה.
  • כל מדביר יעבור הכשרה מקצועית לפי תחומי הדברה, הכשרה שבסיסה לוקח לפחות שנה.
  • שינוי תקנונים תוך שמירה על החי, הצומח ועל בני האדם (למשל החוק האוסר על לכידה והריגה של יונים אלא רק להרחקתם).
  • שימוש בחומרי הדברה "ידידותיים" יותר לסביבה והוצאת חומרים זרחניים וכימים ממעגל השימוש, חומרים אשר היו "לא ידידותיים" לבני האדם ולבעלי החיים כמו גם לצמחייה (למשל, בעבר היו עושים שימוש בחומרים נגד פרעושים שהיו הורגים את כל הצמחייה בחצר ובעיקר את הדשא....)

ריסוס ירוק- עולם ידידותי יותר

מומחים רבים בתחום החלו לפתח אלטרנטיבות חדשות וירוקות כמו ריסוס ירוק ועוד מגוון של שיטות הדברה ירוקות שאינן פוגעות בסביבה ומצליחות למגר את תופעת המזיקים. החומר הפעיל הירוק מופק ברובו מצמח החרצית.                                                                                                                 בהדברה הירוקה הנזק לסביבה הוא כמעט אפסי וכמות הרעלים נחשבת למזערית. לחומרי ההדברה הירוקה יש נטייה להתפרק מהר ולכן לא קיימת סכנה בפגיעה בחי או בצמחייה על ידי חלחול של הרעלים לאדמה.

גדעון שומר הדברה ירוקה יוכל לספק לכם מענה מקצועי ומהיר לבעיה. החברה נותנת מענה אמין, מקצועי וירוק שעומד בכל התקנים וההנחיות של המשרד להגנת הסביבה. הקפידו לבקש מהמדביר שלכם תעודת מדביר ורישיון בתוקף כמו גם שימוש בחומרים המותרים ע"י המשרד הממשלתי.

מוזמנים להתקשר לשיחת ייעוץ ולהזמנת הדברה בטלפון: 050-5242352

אודותינו

גדעון שומר, מדביר בירושלים, מתחמחה בכל סוגי ההדברות בירושלים ומבצע הדברה וריסוס בירושלים והסביבה. למידע נוסף הנכם מוזמנים ליצור קשר באמצעות הטלפון או בטופס הנמצא באתר.

 

צור קשר

גדעון שומר - הדברות בירושלים | מדבירים בירושלים

טלפון: 050-5242352

דואר אלקטרוני: .

 

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…