להזמנת הדברה 050-5242352

מדביר פרעושים

פרעושים הינו אחד המזיקים הפוגעים ביותר בשגרת חיינו. כולנו חווינו נמלים בבתים, גם אם הבתים נקיים מאוד, כולנו נעקצנו ע"י יתושים וכולנו ראינו לפחות פעם אחת חולדה ברחוב. כל מי שעבר חוויה של פרעושים בביתו יוכל להעיד שזאת חוויה, על סף המטלטלת: תחושה של חוסר אונים, תסכול.

imageedit 1 9265246924

אז ראשית, לא להיבהל, זאת תופעה שבטיפול נכון ניתן לצאת ממנה כשידכם על העליונה. בכל מקרה ללא מדביר פרעושים לא תוכלו למגר את הפרעושים מהבית, אין לכם לא את הידע ולא את האמצעים.

ישנם שני שלבים בזיהוי פרעושים, הראשון, כשזיהיתם פרעוש על חיית המחמד שלכם טרם הוא פלש לביתכם- סיכוי נמוך מאוד. השלב השני והשכיח הוא שזיהיתם את הפרעושים בתוך הבית שלכם מקפצים על הגוף שלכם ומוצצים את דמכם.

ברגע שפרעושים השתלטו לכם על הבית עליכם לקרוא למדביר פרעושים מוסמך מהר ככל האפשר שיבצע הדברה. פרעושים הנמצאים בבית שלכם אינם ניתנים למיגור באמצעים מקומיים, תרופות סבתא או תרסיס שתקנו בסופר. כל ניסיון עצמוני לטפל בבעיה יעלה חרס, כל המתנה נוספת רק תחריף את הבעיה.

איך מומלץ לבחור חברת הדברה? 

  • במידה וגיליתם פרעושים בבית שלכם ואתם מחפשים מדביר פרעושים מקצועי מומלץ לחפש מדביר מחברה מקצועית מאזור בו אתם מתגוררים.
  • חפשו חברה עם המלצות וניסיון מוכח בתחום.
  • מדביר הפרעושים חייב להיות בעל רישיון בתוקף מהמשרד להגנת הסביבה.
  • חפשו מדביר העושה שימוש בשיטות ירוקות של הדברה.
  • בכל מקרה עליכם לשמוע להוראותיו של המדביר, טיפול בפרעושים מחייב הכנה במסגרת בעלי הבית טרם ביצוע הריסוס.
  • מחפשים הדברה ירוקה ויעילה נגד פרעושים? ב- גדעון שומר הדברה ירוקה, תמצאו מגוון פתרונות ירוקים למזיקים. מענה שלא יגרום כל נזק לסביבה, לכם ולבעלי החיים, וימגר את התופעה ממנה אתם סובלים אחת ולתמיד. התקשרו לטלפון 050-5242352

אודותינו

גדעון שומר, מדביר בירושלים, מתחמחה בכל סוגי ההדברות בירושלים ומבצע הדברה וריסוס בירושלים והסביבה. למידע נוסף הנכם מוזמנים ליצור קשר באמצעות הטלפון או בטופס הנמצא באתר.

 

צור קשר

גדעון שומר - הדברות בירושלים | מדבירים בירושלים

טלפון: 050-5242352

דואר אלקטרוני: .

 

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…