להזמנת הדברה 050-5242352

הדברה מקצועית נגד פרעושים

ישנם שני שלבים בזיהוי פרעושים, הראשון, כשזיהיתם את הפרעוש הראשון על בעל החיים שלכם טרם הוא פלש לביתכם- סיכוי קלוש. השלב השני והשכיח הוא שזיהיתם את הפרעושים בתוך הבית שלכם מקפצים על הגוף שלכם ומוצצים את דמכם, בנקודה שכבר מאוחרת מידי לטיפול נקודתי.

imageedit 1 9265246924

כפתיח למאמר ולטובת יישור קו, ברגע שפרעושים השתלטו לכם על הבית עליכם לקרוא למדביר מוסמך מהר ככל האפשר שיבצע הדברה. פרעושים הנמצאים בבית שלכם אינם ניתנים למיגור באמצעים מקומיים, תרופות סבתא או תרסיס שתקנו בסופר. כל ניסיון עצמוני לטפל בבעיה יעלה חרס, כל המתנה נוספת רק תחריף את הבעיה.

בבעיית פרעושים בבית יש לטפל "אתמול" !!!

הדברה נגד פרעושים מתבצעת בכמה רמות ובכמה שלבים:

  • א. ריסוס היקפי: של החצר וסביבת המבנה ( לעיתים מדובר בחומר שונה מהחומר שמרוסס בבית). הרחקה של מוקד הפרעושים (פגר או שליות של המלטת חתולים)
  • ב. טיפול של חיות המחמד הביתיות, אשר נגועות בפרעושים, אצל וטרינר ( יש לוודא טרם החזרה הביתה שחיית המחמד נקייה מפרעושים ).
  • ג. טיפול מקדים טרם הגעת המדביר: שאיבת כל הרהיטים והאזורים בהם חיות המחמד רובצים, כיבוס כל המצעים והבגדים ( מה שאפשר מומלץ בהרתחה ) שהיו חשופים מחוץ לארונות.
  • ד. קריאה למדביר והישמעות להוראותיו במלואן ! המדביר יבצע ריסוס הרצפה, השטיחים והריפודים באמצעים בעלי רמת רעילות נמוכה ( שלא תפגע ביונקים), החומר הפעיל משולב עם חומרים מווסתי גדילה.

מחפשים הדברה ירוקה ויעילה נגד פרעושים? ב- גדעון שומר הדברה ירוקה, תמצאו מגוון פתרונות ירוקים למזיקים. מענה שלא יגרום כל נזק לסביבה, לכם ולבעלי החיים, וימגר את התופעה ממנה אתם סובלים אחת ולתמיד.  התקשרו לטלפון 050-5242352

אודותינו

גדעון שומר, מדביר בירושלים, מתחמחה בכל סוגי ההדברות בירושלים ומבצע הדברה וריסוס בירושלים והסביבה. למידע נוסף הנכם מוזמנים ליצור קשר באמצעות הטלפון או בטופס הנמצא באתר.

 

צור קשר

גדעון שומר - הדברות בירושלים | מדבירים בירושלים

טלפון: 050-5242352

דואר אלקטרוני: .

 

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…