להזמנת הדברה 050-5242352

אם גיליתם על גופכם סימני עקיצות ואתם סובלים מגירודים שלא עוברים, ייתכן מאוד שהתנחלו אצלכם פרעושים או פשפשים. מדובר ביצורים שונים שלעיתים קשה להבדיל ביניהם, כאשר הפשפשים נוטים להסתתר מאחורי מזרנים ובסדקי קירות, ואילו הפרעושים נמצאים יותר על חיות מחמד, בשטיחים, בכיסויי בד וכדומה. על כל פנים, אם אתם חושדים שהתנחלו אצלכם בבית, בחצר או בעסק היצורים הזעירים הללו, חשוב שתבצעו ריסוס פרעושים או ריסוס פשפשים לפני שהם הופכים למכה של ממש.

מומחים בהדברת פרעושים ופשפשים בבית

חברת גדעון שומר מתמחה בביצוע הדברת פשפשים בבית או הדברה לפרעושים, תוך שימוש בחומרים תקניים וידידותיים לסביבה. חשוב להבין כי ריסוס נגד פרעושים בבית שאינו תקני או ירוק עלול להכיל חומרים שיפגעו בבני אדם, בחיות מחמד או בסביבה בכללותה, כמו גם ביצורים קטנים אחרים שאיננו רוצים לקטול אותם. לכן, חברתנו שמה דגש מיוחד על הדברת פרעושים בבית בהתבסס על חומרים ירוקים שמופקים מתמציות של פרחים וצמחים בעלי רעילות נמוכה, שעימם גם אין צורך לעצור את שגרת החיים ולבצע פינוי של הבית.

הדברה לעסקים ומוסדות ציבור

כבר למעלה מ- 20 שנה שחברתנו מספקת שירות מסור ואחראי למוסדות ציבור ובתי עסק בכל רחבי ירושלים וסביבה, כולל הדברת פרעושים ופשפשים. עם השנים זכינו למוניטין מצוין בזכות שימוש בחומרים יעילים מאוד, ביצוע תהליך מוסדר ומקצועי ביותר, עמידה בכלל נהלי משרד הבריאות ופעילות בפיקוחו של אגרונום. יתר על כן, בזכות שירות אכפתי ומסור לקוחותינו נהנים מפעולות מניעה מוקדמות החוסכות להם כסף, וכאשר ישנו צורך בביצוע הדברות אנו משתמשים בחומרים שאינם מצריכים את סגירת הפעילות במקום ופגיעה בשגרת העבודה. על לקוחותינו נמנים בין היתר מפעלים, מסעדות, בתי מלון, מוסדות ציבור, מוסדות רפואיים, בתי ספר ובתי עסק רבים באזור ירושלים.

אם שמתם לב לסימנים המעוררים חשד להימצאותם של פרעושים או פשפשים, אנו ממליצים לפנות אלינו לשיחת ייעוץ ללא התחייבות בה נעזור לכם להבין באם אתם זקוקים לשירותי הדברה. לקבלת פרטים נוספים, לשיחה עם נציג מטעם חברת גדעון שומר, ולהזמנת שירותינו המקצועיים התקשרו כעת לטלפון 050-5242352.

צור קשר ונחזור אליך בהקדם או חייג: 050-5242352
הכנס שם מלא

Invalid Input

כתובת מייל לא תקינה

כתובת מייל לא תקינה

אודותינו

גדעון שומר, מדביר בירושלים, מתחמחה בכל סוגי ההדברות בירושלים ומבצע הדברה וריסוס בירושלים והסביבה. למידע נוסף הנכם מוזמנים ליצור קשר באמצעות הטלפון או בטופס הנמצא באתר.

 

צור קשר

גדעון שומר - הדברות בירושלים | מדבירים בירושלים

טלפון: 050-5242352

דואר אלקטרוני: .

 

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…